Oteller

Otel Ara

Otel Adı
Kelime Arama
Şehir
Bölge
Tesis Sınıfı
Pansiyon
Fiyat
Deniz kıyısında
Şehir Merkezinde
 

Fırsat Otelleri

Anket
Tatil için hangi destinasyonları tercih ediyorsunuz?
Alanya
3686 oy
  41%
Side
1084 oy
  12%
Kemer
953 oy
  10%
Belek
373 oy
  4%
Bodrum
1065 oy
  12%
Kuşadası
855 oy
  9%
Diğer
804 oy
  9%
         

Diğer Anketler
Hangi dönemde tatile çıkmayı tercih ediyorsunuz ? (30.03.2007)

 

Romeo Beach Hotel -
ANTALYA / Kemer Otelleri - Herşey Dahil

Romeo Beach Hotel

  Rezervasyon Talep

Rezervasyon Talep

Romeo Beach Hotel Kemer merkezde yer alan Kemer`in ünlü liman caddesine 50 metre, Kemer Barlar Sokağı`na 200 metre, denize ise sadece 30 metre mesafede bulunan ve Kemer otelleri içinde mütevazi hizmet standartı ve güler yüzlü personeliyle nam salmış bir tesistir. Konforunuz düşünülerek hazırlanmış 29 odasında balkon, banyo - duş, internet, kasa, minibar, saç kurutma makinesi, split klima, telefon ve televizyon bulunmaktadır.

Sırtını Toros Dağları`na yaslamış, masmavi denizin ve kilometrelerce uzanan altın sarısı kumsalların çevrelediği cennet ülkesi Kemer`de tatilcilerini ağırlayan Romeo Beach Hotel, Kemer otelleri arasında büyük bir avantaja sahiptir ve Akdeniz`in kıyı şeridi üzerinde yer almaktadır. Ulaşım sorunu yaşamayacağınız, merkezi bir konumda olan tesis Antalya havalimanına 40 km mesafededir. Çeşitli alışveriş merkezlerine, yemyeşil parklara, bar, disko ve çevre beldelere yakın olması Romeo Beach Hotel`i ideal bir tatil tesisi olarak cazip kılar.

[ Anasayfa ]    [ Sorumluluk ]    [ Fiyat Politikası ]    [ Gizlilik İlkeleri ]   

Uygunotel.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Marche Tours'a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Uygunotel.com sorumlu tutulmaz.Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir. Tesislerin süreç içinde değiştirdikleri arttırdıkları ya da azalttıkları yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir. Uygunotel.com’daki otellere ait belirtilen yıldız sayılarının bilgisi oteller tarafından acentemize verilmiş olup tavsiye ötesine geçmemektedir. Uygunotel.com/-Marche Tours bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz.
© 2013 Marche Tours

                                       TELEFONLAR : 0.312.425 45 35 - 418 48 49 - FAX : 0.312.418 73 74 - GSM : 0.533.657 80 64

 copyright © marchetours.com 2019

designed by mescomedia